کمد دیواری باکسی

در طراحی دکوراسیون، استفاده از کمد دیواری باکسی موجب نظم بخشیدن به فضا و ایجاد هارمونی به محیط را خلق می­کنند. هر چه کمد دیواری باکسی طراحی شده دارای فضای بهینه باشد با طرفداران زیادی مواجه خواهد شد. همانطور که در متون دیگر بیان شده، استفاده از کمد دیواری در هر فضایی بسته به نوع استفاده به شکل­ های مختلف طراحی می­شود. کمد دیواری باکسی از متداول­ترین نوع کمد دیواری است. با استفاده از باکس­ های داخلی و بیرونی باعث تفکیک پذیری بالای اشیاء می­شود و پیدا کردن وسیله مورد نیاز را به راحتی ممکن می­سازد.

کمد دیواری باکسی

خصوصیات کمد دیواری باکسی

برخی از کمد دیواری­ ها دارای پوشش کامل نیستند و نمای داخل به وضوح قابل روئیت است. با توجه به مشغله فکری که مردم دارند استفاده از کمد دیواری باکسی دسترسی آسان به تجهیزات داخلی را فراهم نموده است(به دلیل نداشتن درب). در نتیجه انتخاب کمد دیواری مناسب از ارزش بالایی برخوردار است. در ساخت این وسایل نوع بدنه نیز تعیین کننده میزان مقاومت و استحکام را مشخص می­کند و وزن زیادی را می­تواند تحمل کند. قرار ندادن بیش از اندازه جنس داخل باکس­ها از آسیب دیدگی به بدنه مقابله می­شود. استفاده از رنگ­ های شاد، متناسب با دکوراسیون اتاق مانع از یکنواختی نما می­شود. استفاده از این نوع کمد دیواری برای اتاق هایی غیر از اتاق خواب بسیار مناسب است.

خرید کمد دیواری باکسی با طراحی مدرن برای هر سلیقه

استفاده از کمد دیواری باکسی، جلوۀ زیبا و منحصربه فردی را در نمای اتاق بوجود می­آورد و به هر شخصی، ایده­ های جدیدی برای قرار دادن گلدان، مجسمه و ... را در کنار لوازم شخصی فراهم می­آورد. قیمت خرید کمد دیواری وابسته به نوع متریال­، ابعاد و طراحی است. شرکت آکاژو دیزاین سبک­ های متنوعی از کمد دیواری از جمله کمد دیواری باکسی را در لیست فروش خود دارد. رنگ و جنس کمد دیواری به سلیقه شما بستگی دارد و هر آنچه که شما مد نظر داشته باشید ساخته می­شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :