کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک، برگرفته شده از طرح­های سنتی است که در گذشته مورد استفاده قرار می­گرفت. کابینت کلاسیک برخلاف کابینت مدرن دارای فضای صمیمی و گرم خانوادگی­ است و با استفاده از چوب طبیعی این حس را دو چندان می­کند. در کابینت کلاسیک از سبک­های قدیمی الهام گرفته شده و از متریال چوب طبیعی و شیشه استفاده می­شود. استفاده از شیشه در این نوع مدل­ها، همانند گذشته نمایی زیبا از وسایل لوکسی که داخل آنها قرار داده می­شد جلوه خاص و دلنشینی برای افراد خانه ایجاد می­کند.

کابینت کلاسیک

خرید کابینت کلاسیک با نقش و نگارهای قدیمی

استفاده از کابینت کلاسیک حس نوستالژی گذشته را برای انسان یادآور می­شود. در طراحی کابینت کلاسیک از نقوش برجسته زیادی استفاده می­شود برخلاف کابینت­ مدرن که ساده، بدون دستگیره و زوایای صاف داشته­اند. در این مدل­ها از حجم دادن برای برجسته نشان دادن استفاده می­شود و نقش ­های منبت­ کاری شده در تاج و سرستون­هاف نمایی از کارهای سلطنتی و قدیمی را تداعی می­کند. اهمیت به کار گیری از شیشه شفاف به عنوان ویترینی برای نمایش ظروف گران قیمت است که از قدیم در تمام طراحی­های کابینت قرار داشته است. 

استفاده از بروشور کابینت آشپزخانه که شرکت­ها ارائه می­دهند می­توان به مهارت و کارهایی که قابلیت انجام آنها را دارند پی برد. شرکت آکوجو دیزاین برای خلق کابینت کلاسیک و مدرن از متریال ­های با کیفیت استفاده می­کند و کیفیت را فدای کمیت نمی­کند. استفاده از بدنه­های مقاوم و با دوام در برابر رطوبت از نکاتی­ است که همواره بر آنها تأکید داشته است. استفاده از چوب طبیعی در کابینت کلاسیک به همراه رنگ­های متناسب با دکوراسیون داخلی فضا را برای نشست­ های خانوادگی با صمیمیت بالا ایجاد می­کند. خرید کابینت کلاسیک امروزه توسط برخی از افراد که سلیقۀ مدرن دارند نیز صورت می­گیرد.کابینت­ کلاسیک نیز باید از اصول اولیه نگهداری خوب، عدم استفاده از ظروف مرطوب، مرتب قرار دادن وسایل و نظافت دوره­ای از کارهایی است که باید برای ماندگاری بالای آنها انجام شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :