کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس از مدرن ترین طرح هایی است که برای کابینت آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. فروشگاه آکاجو بر اساس سلایق و نظرات مصرف کنندگان کابینت هایگلاس، کابینت ممبران، کابینت مدرن، کابینت کلاسیک و غیره را طراحی می کند و با استفاده از ترکیب رنگی متناسب با وسایل آشپزخانه، نمای خیره کننده ای را ایجاد می کند.

خرید کابینت هایگلاس مطابق با دکوراسیون مدرن

دکوراسیون داخلی که به صورت مدرن طراحی شده است، می توان برای ابجاد هارمونی با آشپزخانه از کابینت هایگلاس استفاده نمود. کابینت هایگلاس علاوه بر زیبایی، به دلیل روکش مقاومی که دارد در برابر خط و خش، نفوذ آب و رطوبت مقاوم است و تمیز نمودن سطوح کابینت هایگلاس به دلیل براق بودن، بسیار راحت می باشد. 

کابینت هایگلاس

مغز داخلی کابینت هایگلاس از جنس ام دی اف است که با روکش پلاستیکی از جنس پلکسی گلاس پوشیده می شود و نمای شفاف و براقی دارد. معمولاً برای بالا نرفتن هزینه طراحی کابینت هایگلاس، تنها لایۀ رویی کابینت هایگلاس، روکش پلکسی گلاس دارد و به همین دلیل در برابر آب مقاوم است و برای ماندگاری و دوام بیشتر کابینت هایگلاس مهم است که لایه پشت کابینت هایگلاس نیز از جنس باکیفیتی چون ملامینه روکش شود تا در کنار هم کابینت هایگلاس مقاوم و باکیفیتی در آشپزخانه استفاده شود.

دوام و مقاومت نسبتاً بالای کابینت هایگلاس موجب شده برخی از افراد تنها به همین دلیل اقدام به خرید کابینت هایگلاس نمایند و در عین حال از مزایای آن بهره مند گردنند و برخی از افراد به دلیل زیبایی و درخشندگی کابینت هایگلاس علاقه مند هستند برای ایجاد تنوع و مدرنیزه کردن دکوراسیون داخلی منزل خود ازکابینت هایگلاس استفاده کنند. طراحی تمام اجزای کابینت هایگلاس بر اساس ابعاد و نیاز آشپزخانه صورت می گیرد و با استفاده از رنگ های روشن در پیاده سازی کابینت هایگلاس، باعث بزرگ شدن ابعاد آشپزخانه می شود. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :