کابینت ممبران

کابینت ممبران نمونه ای از کابینت های امروزی است که با روکش ممبران پوشیده شده است و فروشگاه آکاژو به عنوان عرضه کننده انواع کابینت ممبران، هایگلاس و غیره می باشد که کابینت ممبران با طرح ها و مدل های مختلفی برای مصرف کنندگان عرضه می نماید. آشپزخانه از مهم ترین بخش های منزل می باشد که از لحاظ زیبایی و کارائی از اهمیت بالایی برخوردار است.

خرید کابینت ممبران با استانداردهای آشپزخانه

کابینت ممبران، از چوب، ام دی اف و یا نئوپان ساخته می شود که روکشی از ممبران و یا پی وی سی بر روی آنها کشیده می شود و کابینت ممبران را تشکیل می دهد. کابینت ممبران به دلیل هزینه نسبتاَ بالایی که دارد فقط سطح بیرونی کابینت ممبران، روکش ممبران استفاده می شود و سطح داخلی از روکش پی وی سی استفاده می شود.

کابینت ممبران

کابینت ممبران از ابتدا با طرح های کلاسیک پیاده سازی شده است و جلوۀ مدرن بودن کابینت نیز حفظ شده است. از مهم ترین مزایایی که کابینت ممبران دارد، تنوع طرح های کابینت ممبران است که طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است.

کابینت ممبران را می توانید با قیمت مناسب و طرح ها متنوع خریداری کنید و کابینت ممبران به دلیل شباهتی که به کابینت کلاسیک دارد، هزینه نسبتاً پایین تری دارد و قابلیت طرح پذیری بالایی دارد که با کنده کاری خاصی که بر روی کابینت ممبران ایجاد می شود، طرح های زیبایی خلق می شود و با کابینت ممبران می توان دیزاین آشپزخانه را بهترین شکل ممکن و با ترکیب کلاسیک و مدرن پیاده سازی نمود.

روکش یکدستی که بر روی کابینت ممبران کشیده می شود، سطح یکپارچه ای را ایجاد می کند و با پوشاندن تمام درزهای سطح چوب، کابینت ممبران زیبایی دو چندانی را نشان می دهد. کابینت ممبران به دلیل روکش ممبرانی که بر روی سطح چوب دارد، نسبت به نفوذ آب و رطوبت مقاوم است و نگهداری از کابینت ممبران بسیار راحت می باشد. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :