پارتیشن شیشه ای

همانطور که در قبلاً به شما بیان کردیم از پارتیشن به عنوان بخش بندی یک محیط استفاده می­شود که این محیط می­تواند منزل، دانشگاه، اداره، کارخانه و هر جایی که نیاز به تفکیک پذیری دارد، مورد استفاده قرار گرفته می­شود. بهتر است که برای پارتیشن­ بندی به ملاک­ های زیادی توجه داشت تا بتوان پارتیشنی متناسب با دکوراسیون داشته باشیم که بعداً از وجود آن ناراضی نباشیم. پارتیشن­ بندی انواع مختلفی دارد که بر اساس نوع جنس و ضخامت آن دارای نام­ های تجاری مختلفی هستند که در اینجا ما پارتیشن شیشه ­ای را برای شما توضیح می­دهیم که به چه مسائلی باید توجه کنید.

پارتیشن شیشه ­ای همانند دیگر پارتیشن­ ها هم به صورت از پیش ساخته وجود دارد و هم به صورت سفارشی می­توانید از آنها استفاده کنید. پارتیشن شیشه ­ای به صورت کامل از شیشه استفاده می­شود که بدون قاب است و همانند پارتیشن تک­ جداره دارای ضخامتی حدود 10،12 میلی­متر است و از شیشه­ های نشکن با قابلیت سندبلاست (مات و نیمه مات به همراه لوگو ) استفاده می­شود. در پارتیشن شیشه ­ای از فریملس که بدون فریم است به کار گرفته می­شود.

پارتیشن شیشه ای

مهمترین مزیت خرید پارتیشن شیشه ­ای شفاف

استفاده از پارتیشن شیشه ای مزایای زیادی دارد چون تمام فضای داخل بخش قابل روئیت است و به فضا نمایی بسیار شیک و لوکس می­دهد که محیط را به دکوراسیون مدرن نزدیک می­کند. استفاده از پارتیشن شیشه ای در محیط­ های کاری موجب آرامش و حفظ حریم خصوصی را برقرار می­کند که باعث خرسندی تمام کارکنان و حتی مدیران می­شو.د. در ضمن پارتیشن شیشه ای دارای طرفداران زیادی است. شرکت آکاژو دیزان برای ارائه خدمات کامل­تر به تمام کاربران خود تولید پارتیشن شیشه ­ای را نیز قرار داده تا کسی دست خالی نباشد و بهترین خدمات را با قیمت ارزان و مناسب خرید کنند. جا دارد از شما عزیزان به خاطر لطفی که نسبت به مجموعه ما دارید کمال تشکر را داشته باشیم.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :