پارتیشن دو جداره

همانطور که می­دانید استفاده از پراتیشن برای جدا کردن فضا استفاده می­شود. امروزه کاربرد پارتیشن در اداره­جات زیاد شده که فضای نا امن گذشته را از بین برده است. استفاده از پارتیشن اداری فضای اختصاصی را برای هر یک از کارکنان فراهم نموده تا کمترین برخورد هم بین آنها صورت نگیرد. پارتیشن­ ها دارای دو نوع تک­جداره و پارتیشن دو­ جداره هستند. همانگونه که اسم پارتیشن دو­ جداره مشخص است، دارای مقاومت بالایی هستند و از ضخامت بیشتری برخوردار هستند. صدا و نور های کمتری را از خود عبور می­دهد. معمولاً از شیشه­ های مات برای پارتیشن دو­ جداره استفاده می­شود و با استفاده از اِم دی اِف مقاوم از دوام بالایی برخوردار خواهد بود. فواید استفاده از پارتیشن دو­ جداره شامل موارد ذیل می­باشد:

  • فاقد نویز و رسانایی برقی
  • ایجاد فضا برای قرار دادن تجهیزات کابلی شبکه و ...
  • امنیت در برابر لغزش
  • مقاوم دربرابر جابه جایی

در برخی از ابعاد پارتیشن دو­ جداره از ضخامت 10 cm و عرض 80cm و ارتفاع متغیر با سفارش مشتری ساخته می­شود که کلیه ارقام می­توانند بر اساس سفارش تغییر کنند.

پارتیشن دو جداره

خرید پارتیشن دو­ جداره

برای خرید پارتیشن دو­ جداره باید به متریال استفاده شده توجه داشت. جنس اکثر پارتیشن­ها  از اِم دی اِف، نئوپان و آلومینیوم است که به همراه شیشه­ های مات و شفاف در نمای اطراف زیبایی را با اطراف هماهنگ می­کند. برای برگزیدن یک پارتیشن دو­ جداره مناسب باید اهداف استفاده از آن را در نظر گرفته تا به قول معروف با یک تیر دو نشان را زد. شرکت آکاژو دیزاین با طراحی انواع پارتیشن از جمله پارتیشن دو جداره موجب شده تا فضای غیر استفاده در هر مکانی به حداقل برسد. با واحد فروش تماس بگیرید تا مدل­ های متنوع پارتیشن دو جداره را مشاهده و خرید کنید. بخش اَسِمبل کردن پارتیشن جزء تکمیل کننده هر خرید است که اگر صحیح صورت گیرد می­توان به درستی از پارتیشن دو جداره استفاده نمود. نصب تمام پارتیشن­ ها نیاز به دقت بالایی دارد. در محیط­ های اداری که پرسنل در حال فعالیت هستند زمان نصب آنها بسیار مهم است که در کمترین زمان ممکن انجام شود و نقش تعیین کننده ایبر روند کاری آنها می­گذارد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :