پارتیشن

پارتیشن همانند دیوار به عنوان جدا کننده یک فضا به چند بخش مجزا می­گویند. از پارتیشن به عنوان دیوار کاذب یاد می­شود. امروزه استفاده از پارتیشن موجب شده تا افراد از فضا های خود استفاده بهینه و مؤثری داشته باشند. استفاده از پارتیشن در هر فضایی امکان پذیر است و  محدودیت مکانی ندارد. ابعاد، متریال و ... به نوع استفاده و دکوراسیون داخلی و همچنین فعالیتی که قرار است به کار گرفته شود بستگی دارد. پارتیشن دارای تنوع بالایی است که هر شخصی می­تواند بر اساس نیاز و سلیقۀ خود بهترین آنها را تهیّه کند. استفاده از پارتیشن بیشتر در کشور های شرقی چون چین، ژاپن، کره و ... مرسوم بوده و با استفاده از نقاشی­ های اصیل خود از جنس چوب به فضای منزل زیبایی خاصی را می­بخشیدند.

پارتیشن

انواع پارتیشن بر اساس نوع متریال به کار رفته:

  • پارتیشن شیشه ­ای
  • پارتیشن اِم دی اِف
  • پارتیشن پی وی سی
  • پارتیشن تلفیق شیشه و اِم دی اِف
  • پارتیشن اِم دی اِف، شیشه و پروفیل آلومینیومی

در شرکت آکاژو دیزاین، علاوه بر مدل­ های موجود پارتیشن برای فروش می­توانید پارتیشن مخصوص خود را نیز سفارش دهید تا در اولین فرصت به شما تحویل داده شود. ضمانت حرف اول را در ساخت پارتیشن در این گروه می­زند و با یاری شما عزیزان می­توانیم نیاز همه را برای داشتن فضایی دلنشین مهیا سازیم.

نکات مهم در خرید پارتیشن

بیشترین استفاده از پارتیشن در فضا های بزرگ و اداری می­باشد. با توجه به نیاز هایی که هر شخص می­تواند داشته باشد از مدل­ های متنوع آن استفاده می­کند. پارتیشن بر اساس محل مورد استفاده کوتاه، بلند، پهن، عریض، متحرک و یا ثابت ساخته می­شود. زمانی که پارتیشن خرید می­کنید فقط هزینه را ملاک قرار ندهید. هنگام خرید باید حتماً دکوراسیون داخلی را نیز در نظر بگیرید تا تمایزی را در فضا بوجود نیاورد. استفاده از پارتیشن متحرک امکان جابجایی و انتقال به یک محیط دیگر را فراهم می­آورد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :