میز کنفرانس

در تمام شرکت­ها وجود اتاق مخصوص کنفرانس نیاز و اساسی است. اتاق کنفرانس یکی از بخش­ های جدایی ناپذیر کارخانجات، مراکز اداری، دولتی و هر سازمانی که نیاز به تنظیم قرارداد و بحث و گفتگو با چندین نفر را دارد، می­باشد. استفاده از میز کنفرانس و تجهیزات مناسب تأثیر زیادی بر روی افراد حاضر در اتاق دارد و در بشتر مواقع با استفاده از تجهیزات مکمل فضای مناسبی را برای مباحثه فراهم می­آورد. میز کنفرانس به گون های طراحی می­شوند که قابلیت اضافه نمودن آپشن­ های صوتی و تصویری را نیز داشته باشند و به کارایی آنها اضافه کنند. در طراحی میز کنفرانس نیز همانند دیگر مبلمان اداری از تجهیزات و مدل­ های با کیفیت و اصیل استفاده می­شود، چراکه افراد مهمی برای نشست­ها و مذاکره در کنار هم قرار می­گیرند. در تمام فضا های اداری، مدیریت همیشه تمایل دارد که از اتاق جداگان های برای نشست­ ها و مذاکرات استفاده کنند به همین خاطر باید از میز کنفرانس مناسب استفاده نمود.

میز کنفرانس

خرید میز کنفرانس

همانطور که مستحضر هستید با خرید میز کنفرانس، فضا را برای نشست­ های مذاکراتی و ایده پردازی سهل ممکن پذیر می­کند و به افراد اتاق کمک می­کند تا در فضایی صمیمی در کنار هم، از نظرات یکدیگر استفاده لازم را ببرند و در ن هایت به یک نظر متفق­ القول دست یابند تا بتوانند کار های خود را به خوبی و درست پیش ببرند. طراحی میز کنفرانس باید به صورتی باشد که تمام اعضای موجود بر سر میز بتوانند همۀ اعضاء را به راحتی مشاهده کنند. با فعالیت چندین ساله شرکت آکاژو دیزاین در زمینه ساخت تجهیزات اداری توانسته، میز کنفرانس را با طرح­ های مدرن مستطیلی و دایره ­ای، کوچک و بزرگ برای هر صنف و شغلی با در نظر گرفتن سلایق متفاوت تولید کند.  

بهترین میز کنفرانس به مدل خاصی اختصاص ندارد. قیمت خرید و ارزش آن به معیار های زیادی بستگی دارد که هنگام خرید باید انها را در نظر گرفت:

  • فضای دفتر کنفرانس
  • مدل دکوراسیون داخلی اتاق
  • جنس اصیل به کارگرفته شده در طراحی
  • تجهیزات مکمل در نظر گرفته شده
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :