میز بار

از گذشته برای نوشیدن و دورهمی­ها از میز های مخصوصی استفاده می­کردند. امروزه نیز استفاده از این نوع میزها بسته به نوع و دکوراسیون داخلی به شکل­ های متنوع شکیل و دوست داشتنی طراحی شده­اند. میز بار نمون های شاخص از میز هایی است که افراد برای دورهمی­ها برای نوشیدن استفاده می­کردند. خرید میز بار با توجه به فرهنگ، آداب و رسوم و محل استفاده هر قشری صورت می­گیرد. هر یک از میزها دارای ساختار متفاوتی است. تا کنون مدل­ های متعددی برای میز بار طراحی شده است و برای مصارفی چون حمل ادوات نوشیدن چایی(کتری، قوری، فنجان و ...) و غیره اشاره نمود. میز بار علاوه بر مدل­ هایی که بر دیوار نصب می­شوند، به سبکی نو با تعبیه چرخ بر روی آن، مدل پرتابل آن را نیز طراحی نموده­اند. در برخی از موارد نیز تنها از میز تک (با تمام ویژگی­ها) به عنوان میز بار استفاده می­کنند. میز بار با توجه به چیدمان و سلیقه دارای دو نوع میز بار مدرن، میز بار کلاسیک است.

میز بار

خرید میز بار

امروزه محافل صمیمی به صورت نشست و برخاست­ های کوتاه مدت انجام می­پذیرد. به همین دلیل استفاده از میزی که افراد را دور هم جمع کند و فضای صمیمی را در کنار صرف نوشیدن فقط چای، آبمیوه و قهوه و شیرینی فراهم آورد، بسیار جذاب و دلنشین است. زمان خرید میز بار به نیاز های خود را مد نظر بگیرید تا بعداً از خرید آن پشیمان نشوید. برای فضا های کوچک می­توان از میز بار چرخ­دار، تاشو و گوش های استفاده نمود تا فضای کمتری را اشغال کند.

نرخ روز میز بار را می­توانید از شرکت­ های موجود در صنعت چوب بدست آورید.خرید میز بار ارزان و با کیفیت در شرکت آکاژو دیزاین مهیاست. به شما کمک می­کند تا بر اساس فضای منزل و نیاز های شما، بهترین میز بار را به شما پیشنهاد دهد. خلاقیت در طراحی از ارکانی است که در میز بار به وضوح قابل مشاهده است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :